O mnie

Karolina Wantoch Rekowska

Coach, Mentor, Doradca Biznesowy, Szkoleniowiec, Trener, Doświadczony Projekt Manager.

Zawodową przygodę  zaczynałam jako konsultant techniczny dla klienta niemieckojęzycznego w  jednej ze szczecińskich firm. W krótkim czasie otrzymałam propozycję objęcia stanowiska na szczeblu kierowniczym. Najpierw spełniałam się w roli Mentora, następnie Team Leadera, Pracownika do Spraw Szkoleń i Rekrutacji, HR Generalist a następnie Projekt Managera.

W międzyczasie szlifowałam swój warsztat managerski. W międzyczasie ukończyłam studia magisterskie Psychologia w Zarządzaniu oraz studia podyplomowe Zarządzanie Organizacjami. Od zawsze czułam niedosyt wiedzy i kolejnym krokiem było ukończenie studiów Akademia Coachingu i Mentoringu. Rok 2018 okazał się dla mnie przełomowy. Zaczęłam pracę jako Projekt Manager w znanej firmie odzieżowej. Zarządzałam grupą 100 osób. W tym roku stałam się również certyfikowanym Trenerem MTQ48 oraz ILM72.

W lipcu 2023 podjęłam jedną z ważniejszych i trafnych decyzji w swoim życiu. Zaryzykowałam i postawiłam wszystko na jedną kartę. Otworzyłam swoją działalność. Pracuję na własnych zasadach. Szkolę, trenuję, coachuję, doradzam, wspieram. Współpraca odbywa się w języku polskim lub w języku niemieckim.

Karolina Wantoch Rekowska Interim Management powstał z ogromnej pasji do rozwoju oraz szacunku do człowieka i jego pracy.